Хмельницькі політехніки в рамках угоди з ТПП Ерфурта успішно склали іспит з німецької мови

Хмельницький політехнічний фаховий коледж Львівської політехніки
Учасники заходу

Студенти відділення інженерної механіки Хмельницького політехнічного фахового коледжу Національного університету «Львівська політехніка» успішно склали іспит з німецької мови на рівень «А2». Юні механіки впевнено наблизились до своєї мети – пройти практику на провідних німецьких підприємствах та опанувати технології, методи й виробничі процеси у найдосвідченіших фахівців і майстрів.

Це вже другий крок у рамках підписаної угоди з Торгово-промисловою палатою німецького міста Ерфурта, яка має великий досвід у впровадженні дуальної системи освіти в Німеччині. Договір діє виключно з відділенням інженерної механіки і надає студентам можливість одночасно з дипломом коледжу отримати й німецький кваліфікований диплом.

Попереду ще напружена робота й отримання сертифікату «В1».