Хмельницькі політехніки успішно виступають на обласних Спортивних іграх серед студентів коледжів

Хмельницький політехнічний коледж Львівської політехніки
юнацька збірна команда з баскетболу

Наприкінці березня розпочалися Спортивні ігри серед студентів закладів вищої освіти І–ІІ рівнів акредитації Хмельницької області. До фінальних змагань потрапила й команда Хмельницького політехнічного коледжу Національного університету «Львівська політехніка».

У підсумку жорсткої та безкомпромісної боротьби, подолавши всіх своїх суперників, збірна юнаків коледжу з волейболу стала переможцем і тепер готується до Всеукраїнських спортивних ігор, які відбудуться восени цього року. Переможцем обласних Спортивних ігор стала також юнацька збірна команда з баскетболу.

Друге місце у цих змаганнях вибороли збірна команда хлопців з футзалу та збірна команда дівчат з баскетболу.

Попереду ще змагання з настільного тенісу та шахів.