У квітні 2019 року 31 студент відділення програмної інженерії Хмельницького політехнічного коледжу Національного університету «Львівська політехніка» разом зі студентами університетів взяли участь у дистанційному відбірковому етапі Міжнародної студентської олімпіади у сфері інформаційних технологій «IT-Universe». Після першого етапу 8 студентів коледжу були запрошені для участі у другому – онлайн-етапі олімпіади.
У третьому, очному етапі міжнародного фіналу, який відбувся 6–7 червня 2019 року в Київському національному університеті культури і мистецтв, найкращі результати серед учасників, що представляли коледжі, в номінації «Програмування в автоматизованих системах обліку» продемонстрував студент Хмельницького політехнічного коледжу Олександр Кот, а в номінації «Адміністрування Linux» – його однокурсник Владислав Мартишевський. Хмельницькі політехніки вибороли треті місця в зазначених номінаціях, поступившись лише студентам провідних національних університетів.
![на олімпіаді у сфері інформаційних технологій «IT-Universe»](/sites/default/files/styles/fotorama_1200x800/public/2021/8/31/para/gallery/khcolitol-2019-1.jpg?itok=9jQ70iqD)
![на олімпіаді у сфері інформаційних технологій «IT-Universe»](/sites/default/files/styles/fotorama_1200x800/public/2021/8/31/para/gallery/khcolitol-2019-2.jpg?itok=fthwvPgi)
![диплом](/sites/default/files/styles/fotorama_1200x800/public/2021/8/31/para/gallery/khcolitol-2019-3.jpg?itok=cHFN-bxl)
![диплом](/sites/default/files/styles/fotorama_1200x800/public/2021/8/31/para/gallery/khcolitol-2019-4.jpg?itok=XFjQI8w7)
![диплом](/sites/default/files/styles/fotorama_1200x800/public/2021/8/31/para/gallery/khcolitol-2019-5.jpg?itok=au1VjBWd)