Четверо хмельницьких політехніків – серед переможців Олімпіади з економіки серед коледжів Західного регіону

Хмельницький політехнічний коледж Львівської політехніки
переможці

Студенти відділення економіки та менеджменту Хмельницького політехнічного коледжу Національного університету «Львівська політехніка» 24 травня 2018 року взяли участь в Університетській студентській олімпіаді з економічних дисциплін серед коледжів Західного регіону України, що відбулась на базі Львівського національного аграрного університету.

Між собою змагалися більш ніж 100 учасників з понад 20 різних навчальних закладів. І аж четверо хмельницьких політехніків потрапили до числа переможців Олімпіади й були нагороджені:

• дипломом першого ступеня – Анастасія Прокопчук;
  • дипломом другого ступеня – Анастасія Жарук;
  • грамотою у номінації «За глибоке розуміння завдань економіки в контексті сучасних концепцій розвитку» – Олександра Орищук;
  • грамотою у номінації «За фундаментальні знання» – Ірина Урода.

Подяку отримала також і викладач-методист Н.М. Гавронська, яка підготувала переможців.