Хмельницькі політехніки продовжують успішно виступати на олімпіадах із загальноосвітніх дисциплін

Хмельницький політехнічний коледж Львівської політехніки
Хмельницькі політехніки

Хмельницькі політехніки продовжують лідирувати за результатами олімпіад із загальноосвітніх дисциплін. 17–18 квітня 2019 року на базі двох навчальних закладів області – Хмельницького політехнічного коледжу Національного університету «Львівська політехніка» та Кам’янець-Подільського індустріального коледжу – відбувся обласний етап олімпіад із семи дисциплін.

Командну перемогу здобули хмельницькі політехніки, посівши:

• 6 перших місць: з інформатики (користувач), інформатики (програмування), фізики, математики, англійської мови, історії України;
  • 6 других місць: з інформатики (користувач), математики, фізики, англійської мови, два з німецької мови;
  • 3 третіх місця: з інформатики (програмування), історії України, німецької мови.