Хмельницькі політехніки перемогли на IT-Universe-2021 у неофіційному командному заліку серед коледжів

Хмельницький політехнічний фаховий коледж Львівської політехніки
Переможниця IT-Universe-2021

8–11 червня 2021 року в місті Києві на базі Національного університету біоресурсів і природокористування України відбувся фінал Міжнародної студентської ІТ-олімпіади IT-Universe-2021. Участь у вирішальному змаганні взяли близько 120 студентів із більш ніж 30 навчальних закладів.

Призові місця у конкурсі «Програмування в автоматизованих системах обліку» посіли студенти відділення програмної інженерії Хмельницького політехнічного фахового коледжу Національного університету «Львівська політехніка» під керівництвом викладача Лесі Кирик:

• І місце – Денис Жереб
  • ІІ місце – Вікторія Петрина
  • ІІІ місце – Ірина Лишенко

Щороку в рамках олімпіади IT-Universe підводять підсумки неофіційного командного заліку серед закладів вищої освіти і коледжів (за призові місця виставляють бали, які потім підсумовують). На IT-Universe-2021 вперше за історію олімпіади виші та коледжі набрали однакову кількість балів (по 23). А переможцем у неофіційному командному заліку серед коледжів став Хмельницький політехнічний фаховий коледж Львівської політехніки.