Хмельницькі політехніки отримали дипломи ХV Міжнародного конкурсу «Скадовськ збирає друзів»

Хмельницький політехнічний фаховий коледж Львівської політехніки
Дипломанти конкурсу «Скадовськ збирає друзів»

Маючи імідж найкращого технічного навчального закладу на Поділлі, Хмельницький політехнічний фаховий коледж Національного університету «Львівська політехніка» славиться ще й своїми мистецькими талантами. Представники Хмельницької політехніки беруть участь і здобувають призові місця на найрізноманітніших змаганнях.

6–8 червня на ХV Міжнародному мистецькому багатожанровому конкурсі «Скадовськ збирає друзів» ( м. Херсон) у номінації «Вокальне мистецтво. Естрадний спів» дебютувала й була відзначена дипломом учасника студентка ІІІ курсу групи ПІ-192 Ангеліна Філіпова. У дуеті з гітаристом, студентом ІІ курсу групи ПМ-202 Максимом Гринюком, вона виконала пісню «Човен».

Диплом за ІІ місце в тій самій номінації отримала співробітниця профорієнтаційного відділу коледжу Яна Амельченко, представивши на конкурсі пісню «Я піду в далекі гори».

Захід проводився в режимі офлайн, де журі оцінювали майстерність учасників за відео-матеріалами.

Дипломанти конкурсу «Скадовськ збирає друзів» Дипломанти конкурсу «Скадовськ збирає друзів»