Хмельницька політехніка ввійшла до ТОП-10 найактивніших учасників Global Money Week 2021

Хмельницький політехнічний фаховий коледж Львівської політехніки
Мапа найактивніших учасників Global Money Week 2021

Хмельницький політехнічний фаховий коледж Львівської політехніки увійшов до ТОП-10 найактивніших закладів вищої освіти України за підсумками міжнародної кампанії з фінансової обізнаності «Всесвітній тиждень грошей» (Global Money Week 2021).

Всього до проведення заходу долучилася 291 установа. Найчисельніша група учасників – 253 освітні заклади, зокрема 68 закладів вищої освіти та 55 закладів фахової передвищої освіти. З них до ТОП-10 увійшло 6 університетів та 4 коледжі, серед яких і Хмельницький політехнічний фаховий коледж Національного університету «Львівська політехніка».

У визначенні переможців журі конкурсу керувалось такими критеріями: кількість самостійно проведених заходів, їхні види та кількість учасників, взаємодія з партнерами й інформування.

Пам’ятні відзнаки, дипломи та сертифікати від міжнародної кампанії з фінансової обізнаності «Всесвітній тиждень грошей» отримали найактивніші учасники: студенти з усіх відділень коледжу, їхні викладачі та навчальний заклад загалом.