ХХІІ Міжнародний конкурс одного образу та новорічно-різдвяного декору «Сузір’я «Каштан»

Інститут модернізації змісту освіти
Заставка до конкурсу

Державна наукова установа «Інститут модернізації змісту освіти» повідомляє, що у жовтні-листопаді 2024 року Київський національний університет технологій та дизайну ініціює проведення ХХІІ Міжнародного конкурсу одного образу та новорічно-різдвяного декору «Сузір’я «Каштан».

Метою конкурсу є реалізація творчого потенціалу студентської молоді у сфері дизайну та моди, презентація результатів творчої праці студентів, молодих дизайнерів широкому загалу фахівців та потенційних споживачів, поширення сучасних трендів національної, світової fashion-культури в умовах викликів сьогодення.

Конкурс проводиться у два етапи:

• перший – відбірковий (учасники надсилають свої відео із зображенням робіт, за якими журі вирішує проходження у фінальний етап);
  • другий – фінальний, що передбачає визначення переможців та їх нагородження. Участь у Конкурсі безоплатна.

Для участі у конкурсі учасникам потрібно впродовж 1 жовтня – 7 листопада заповнити форму онлайн-реєстрації та надіслати свої відео-роботи.

Докладніше – на сайті організаторів