Наукове видання «Хімія, технологія речовин та їх застосування» відтепер індексується у базі Index Copernicus

ІХХТ Львівської політехніки
Хімія, технологія речовин та їх застосування

Редакційна колегія наукового журналу «Хімія, технологія речовин та їх застосування» рада повідомити, що відтепер видання індексується в наукометричній базі даних Index Copernicus International (ICV 2018: 70,46).

Офіційний сайт журналу

Сторінка на ICI World of Journals

Іndex Copernicus (IC) – польська міжнародна наукометрична база даних, що включає індексування, ранжирування, реферування журналів і статей. База даних створена в 1999 році для просування досягнень науки та підтримки національного й міжнародного співробітництва між ученими, видавцями наукових журналів та науковими організаціями.

Нагадаємо, що віднедавна ще дві серії Вісника Національного університету «Львівська політехніка» – «Проблеми економіки та управління» й «Інформаційні системи та мережі» – індексуються в базі даних Index Copernicus.

Хімія, технологія речовин та їх застосування