Керівництво Університету взяло участь у зустрічі щодо важливості вакцинування від COVID-19

Центр комунікацій Львівської політехніки
Фото із зустрічі

Проректори та директори навчально-наукових інститутів Львівської політехніки 22 вересня взяли участь у зустрічі з лікарем-епідеміологом Львівського Центру легеневого здоров’я Вікторією Черкасовою щодо важливості вакцинування від COVID-19.

Медик наголосила, що за добу 21 вересня 2021 року в Україні зафіксовано 6 754 нових підтверджених випадків коронавірусної хвороби COVID-19. Госпіталізовано ― 2 175 осіб; летальних випадків ― 105; одужало ― 2 095 осіб.

Також лікар детально розповіла про специфіку вакцин, якими можна щепитися в Україні ― та розвіяла міфи щодо протипоказів вакцинування.

Нагадуємо, політехніки ― науково-педагогічні працівники, працівники загального складу та студенти від 18 років мають змогу вакцинуватися Pfizer-BioNTech, Moderna, CoronaVac, AstraZeneca.

Щепитися можна:

• в Десятій міській лікарні Львова (вул. Бой-Желенського, 14 ― із понеділка до п’ятниці з 10.00 до 13.00);
  • у Четвертій міській лікарні Львова (вул. Стецька, 3 ― із понеділка до п’ятниці з 10.00 до 14.00);
  • у ТРЦ Forum Lviv (з вівторка до п’ятниці з 15.00 до 18.00);
  • на стадіоні Арена Львів (понеділок ― із 14.30 до 18.00 та вівторок ― із 15.00 до 18.30);
  • у Центрі Довженка (з понеділка до п’ятниці ― з 15.00 до 18.30).

Нагадуємо, щеплення від COVID-19 не скасовує потреби:

• провітрювати приміщення;
  • дотримуватися дистанції у 1,5–2 м;
  • носити маски в людних місцях;
  • мити руки або, якщо немає такої змоги, обробляти їх дезінфектором після перебування на вулиці, в магазинах, в транспорті, у ліфті та інших місцях загального користування.
Фото із зустрічі Фото із зустрічі Фото із зустрічі Фото із зустрічі Фото із зустрічі Фото із зустрічі