Керівниця управління охорони здоров’я ЛМР розповіла студентам ІНЕМ про фінансування медичних закладів

Кафедра фінансів Львівської політехніки
Фото із зустрічі

Цікава дискусія зі студентами про систему фінансування закладів охорони здоров’я міста Львова відбулася на кафедрі фінансів Інституту економіки і менеджменту. Розмова з Мартою Матюшко, керівницею управління охорони здоров'я Львівської міської ради, стосувалася різних моделей фінансування та їхнього впливу на роботу медичних закладів. А також про те, як надають медичну допомогу в міських закладах охорони здоров’я.

– Надзвичайно важливо, щоб майбутні фінансисти, які оберуть місце роботи в лікарнях чи поліклініках, розуміли цей аспект ще до вступу в професію, – зазначила Марта Матюшко.

Щиро дякуємо фінансистам-професіоналам за практичні поради нашим студентам! До наступних зустрічей!

Фото із зустрічі Фото із зустрічі Фото із зустрічі