Керівниця Центру безоплатної правової допомоги Львівської політехніки прочитала лекцію для школярів

Центр безоплатної правової допомоги Львівської політехніки
Фото з лекції

В Україні та в усьому світі щороку вчиняють десятки тисяч злочинів з використанням інформаційно-комунікаційних технологій, програмних, програмно-апаратних засобів, інших технічних і технологічних засобів та обладнання. Щодня у людей та компаній крадуть персональні дані, кошти з рахунків, збирають великий обсяг конфіденційної та комерційної інформації, блокують діяльність тощо.

Керівниця Центру безоплатної правової допомоги Національного університету «Львівська політехніка», асистентка кафедри теорії права та конституціоналізму Інституту права, психології та інноваційної освіти Ірина Перів провела лекцію для школярів львівської загальноосвітньої школи І–ІІІ ступенів № 82 на тему «Безпека в кіберпросторі».

На етапі шкільного навчання формується світогляд і поведінка, тому важливо роз’яснювати школярам межу між дозволеними жартами та діями, які можуть призвести до кримінальної відповідальності.