Керівник стартап-школи Університету взяв активну участь у робочій зустрічі в Кабінеті Міністрів України

Tech StartUp School Львівської політехніки
Назар Подольчак на зустрічі з питань розвитку сфери інноваційної діяльності та розвитку стартапів у КМУ

Керівник Tech StartUp School Національного університету «Львівська політехніка» Назар Подольчак взяв активну участь у робочій зустрічі з питань розвитку сфери інноваційної діяльності та розвитку стартапів у Кабінеті Міністрів України разом з представниками закладів вищої освіти, наукових установ та бізнесу.

Учасники заходу обговорили розвиток екосистеми інновацій та стартапів.

Основними темами обговорень були:

• активізація діалогу влади, освіти, науки та бізнесу в напрямку розвитку сфери інноваційної діяльності;
  • визначення пріоритетів в науці відповідно до сучасних потреб бізнесу;
  • створення та розвиток інноваційної інфраструктури;
  • впровадження реформ у сфері інноваційної діяльності.

Захід відбувався за участю першого заступника міністра освіти і науки України, заступника міністра розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України і заступника міністра цифрової трансформації України.

Назарій Подольчак