Керівник Проєктного Університету офісу провів семінар для молодих науковців та викладачів ІБІС

Проєктний офіс Львівської політехніки
Фото з Літньої школи

Цими вихідними керівник Проєктного офісу Львівської політехніки Назарій Андрущак провів семінар на тему «Можливості проєктних ініціатив для аспірантів та молодих науковців» у рамках Літньої наукової школи для молодих наукових та науково-педагогічних працівників Інституту будівництва та інженерних систем.

Під час семінару відбулась жвава дискусія щодо вибору та особливостей подання проєктів на українські та міжнародні грантові програми, пошуку партнерів, роботі на порталі Funding & Tender Opportunities тощо.

Захід проходив на базі Навчально-оздоровчого табору «Політехнік-4» Національного університету «Львівська політехніка» в селі Зозулі, що на Золочівщині.

Фото з Літньої школи Фото з Літньої школи Фото з Літньої школи