Керівник Наукового парку SID City Університету взяв участь у симпозіумі Cultural Heritage Managament

SID City Scientific Park
Скріншот з онлайн-заходу

Назар Подольчак, керівник Наукового парку SID City Національного університету «Львівська політехніка», став учасником симпозіуму Cultural Heritage Managament, який відбувся за підтримки ЮНЕСКО та Бізнес-школи Даремського університету (Велика Британія).

• Симпозіум з управління культурною спадщиною об’єднав зацікавлені сторони, які прагнуть зберегти культурну спадщину. Учасники обговорили проблемні питання та новації у сферах:
  • міжнародні питання культурної спадщини в умовах політичних та економічних, соціальних, військових і культурних проблем;
  • трансфер технологій та новацій з метою збереження культурної спадщини.

Назар Подольчак разом із першим заступником міського голови Львова Андрієм Москаленком презентували напрацювання та проєкти із захисту і збереження культурної спадщини України.