Кембриджський університет допоможе українським студентам і науковцям продовжити навчання та дослідження

За матеріалами сайту Міністерства цифрової трансформації України
Кембриджський університет

До уваги студентів та науковців Львівської політехніки!

Один із найпрестижніших університетів Великої Британії та світу – Кембриджський університет – запускає новий пакет підтримки для студентів і науковців, переміщених через війну в Україні.

Кембриджський університет був вражений війною Росії проти України та жахливими стражданнями, завданими мирному населенню України.

Програма «Допомога Кембриджського університету для України» передбачає повне фінансування житла для понад 30 студентів і науковців для продовження навчання та досліджень у Кембриджі, клінічного стажування для студентів-медиків і допомоги вченим, які досі працюють в Україні.

Допомога від Кембриджського університету реалізована за підтримки українського уряду, Міністерства цифрової трансформації України, Міністерства освіти і науки та комітету Верховної Ради з питань освіти, науки та інновацій.

Докладніше – на сайті Міністерства та Комітету цифрової трансформації України.