«Кава з капеланом» у перерві між сиренами: відбулася перша цьогорічна зустріч студентів із капеланом

Центр Студентського Капеланства
Фото із зустрічі

29 березня 2022 року у дзвіниці Студентського храму блаженного священномученика Олексія Зарицького, що на території студмістечка Національного університету «Львівська політехніка», відбулася перша у цьому семестрі традиційна зустріч студентів із капеланом.

Говорили про святість, виділили для себе 3 основні моменти:

• людина набуває властивості святості з моменту хрещення;
  • покликання християнина – бути святим;
  • кожен святий має минуле, кожен грішник має майбутнє.

«Кава з капеланом» – це зустрічі зі студентами, на яких молодь разом із капеланом руйнує стереотипи щодо сучасної духовності та духовенства, а також збагачує себе новими й актуальними відповідями на сьогоднішні виклики молодої людини і християнина.

Всіх охочих чекають щовівторка о 19:00 за адресою: вул. Лукаша, 3а, дзвіниця Студентського храму блаженного священномученика Олексія Зарицького.