Катедру української мови нагороджено грамотою за участь у благодійній акції «Монетки дітям»

Катедра української мови Львівської політехніки
Фрагмент грамоти

Упродовж вересня небайдужі українці збирали монети номіналом 25 копійок, які вийшли з обігу ще рік тому, та переказували зібрані кошти на допомогу онкохворим дітям. Так, всеукраїнська благодійна акція «Монетки дітям», ініційована Національним банком України та фондом «Таблеточки», зібрала 3 мільйони гривень. Понад 4 тисячі колективів навчальних закладів та компаній долучилися до акції, щоб у простий та веселий спосіб перетворити монети на потужну підтримку для тисяч онкохворих дітей.

Катедра української мови Національного університету «Львівська політехніка» також з приємністю долучилася до благодійної акції, за що й була нагороджена грамотою від організаторів.

«У щедрого багатство невичерпне» (Іоанн Златоуст).