Катедра української мови запрошує на презентацію монографії «Термінологічна актуалізація української мовної дійсности»

Кафедра української мови Львівської політехніки
вебінар «Дійсність у мові»

До Дня української писемности та мови катедра української мови Національного університету «Львівська політехніка» запрошує на вебінар «Дійсність у мові», у межах якого відбудеться презентація колективної монографії «Термінологічна актуалізація української мовної дійсности».

Презентована колективна монографія є вагомим науковим дослідженням, яке зацікавить усіх поціновувачів українського слова. Висвітлені в монографії проблеми мають важливе теоретичне й практичне значення, оскільки насичені значним масивом ілюстративного матеріалу.

Організатори запрошують до участи студентів, науковців, працівників освіти, педагогів і всіх поціновувачів українського Слова.

Подія відбудеться онлайн на платформі Microsoft Teams у вівторок, 10 листопада 2020 року. Початок о 12:00. Участь у заході безкоштовна.

Попередня реєстрація