Катедра української мови взяла участь у благодійній акції «Смілива гривня» й одержала грамоту від НБУ

Катедра української мови Львівської політехніки
Грамота НБУ

Катедра української мови Національного університету «Львівська політехніка» з приємністю долучилася до всеукраїнської благодійної акції «Смілива гривня», яку організував Національний банк України.

Збір монет на потреби оборони тривав по всій Україні впродовж трьох місяців – з 1 серпня до 31 жовтня цього року. Завдяки благодійній ініціативі Нацбанку на потреби Збройних сил України вдалося зібрати майже 5 мільйонів гривень. Суму зібраних коштів перерахували на спецрахунок Національного банку, відкритий для потреб Сил оборони України.

За активну участь у всеукраїнській благодійній акції «Смілива гривня», підтримку Збройних сил України, патріотизм і вагомий внесок у наближення нашої Перемоги Національний банк України нагородив катедру української мови Національного університету «Львівська політехніка» грамотою.

Щиро дякуємо нашим студентам, які також долучилися до акції!

В єдності наша сила! Разом до Перемоги!

Учасники акції Фото з акції Учасники акції Учасники акції Учасники акції Грамота НБУ