Кафедра української мови Львівської політехніки
Фрагмент обкладинки монографії «Українське словникарство: історія, теорія, практика»

Катедра української мови опублікувала колективну монографію «Українське словникарство: історія, теорія, практика», присвячену світлій памʼяті Великого Українця, професора, багатолітнього працівника катедри Левка Михайловича Полюги.

Монографія висвітлює питання українського словникарства, передусім у ділянці лексикографічної фіксації термінів. Ідеться про історію укладання різних типів словників у таких галузевих терміносистемах, як музична, машинобудівна, електроенергетична. Також звернено увагу на способи опису термінологічних явищ у сучасних загальномовних тлумачних словниках.

Значну увагу приділено портретам особистостей відомих українських лексикографів. Окремий розділ присвячено науково-освітній діяльності видатного українського мовознавця, лексикографа, термінознавця, дослідника історії української мови професора Львівської політехніки Левка Полюги.

Публікація знайде свого читача серед науковців, учителів, студентів, а також усіх, кого цікавлять питання українського слова, зокрема в царині наукової мови.

Обкладинка монографії «Українське словникарство: історія, теорія, практика»