Катедра української мови Львівської політехніки долучилася до благодійної акції «Монетки дітям»

Катедра української мови Львівської політехніки
Фото із заходу

Катедра української мови долучилася до всеукраїнської благодійної акції «Монетки дітям», яку організували Національний банк України та благодійний фонд «Таблеточки». Щодня три сім’ї в Україні дізнаються, що в їхньої дитини рак, і залишаються віч-на-віч з хворобою... Подолати дитячий рак можна лише разом, підставивши плече допомоги родинам онкохворих діток.

Монети номіналом у 25 копійок вийшли з обігу майже рік тому, але в багатьох з нас вони й досі лежали в скарбничках, торбинках і кишенях без діла. Завдяки цій акції кожна така монета, кожні 25 копійок стали кроком назустріч здоровому дитинству для сотень онкохворих дітей.

Зібрані монетки номіналом у 25 копійок ми переказали на рахунок фонду «Таблеточки». Щиро дякуємо колегам катедри іноземних мов і нашим студентам, які долучилися до акції.

Фото із заходу Фото із заходу Фото із заходу Фото із заходу