Каталог ХХІХ Ярмарку кар’єри «Тебе шукає робота!» для студентів і випускників вищих навчальних закладів

Відділ працевлаштування та зв’язків з виробництвом
Каталог ХХІХ Ярмарку кар’єри «Тебе шукає робота!»

13–14 грудня 2017 року в приміщенні Львівського міського центру зайнятості (вул. Княгині Ольги, 122) відбуватиметься ХХІХ Ярмарок кар’єри «Тебе шукає робота!», організований Львівським обласним центром зайнятості, Львівським міським центром зайнятості та Національним університетом «Львівська політехніка для студентів і випускників вищих навчальних закладів.

Відділ працевлаштування та зв’язків з виробництвом Львівської політехніки підготував каталог ХХІХ Ярмарку кар’єри, де розміщено інформацію, надану учасниками заходу.

Електронна версія каталогу розміщена на сайті відділу працевлаштування та зв’язків з виробництвом в межах порталу Львівської політехніки.