Кар’єрні можливості у листопаді для студентів ІТ-спеціальностей від компанії Intellias

Кафедра інформаційно-вимірювальних технологій Львівської політехніки
Заставка до заходів

Партнер Львівського ІТ Кластеру – компанія Intellias – інформує про кар’єрні можливості цього листопада.

Вебінар «Як правильно складати CV та підготуватись до першої співбесіди в ІТ»

Двоє спеціалісток Intellias розкажуть, як швидше та ефективніше отримати перший офер. А після цього можна буде поставити запитання про працевлаштування в ІТ.

Запуск IntelliStart – школи від Intellias для тих, хто мріє працювати в ІТ

Просто зараз здійснюється набір на безкоштовний курс Front-end React. Упродовж 14 тижнів ти вивчиш основи веб розробки та отримаєш практичний досвід, необхідний для зльоту твоєї кар’єри.

C++ SDET Сamp: Automotive edition

Це – тримісячна програма, яка включає оплачувану роботу в Intellias для С++ інженерів та навчання з фокусом на Automotive Test Automation Engineering (CAPL, CANoe).

Усі події безкоштовні, а кемп для Junior C++ розробників – ще й оплачуваний. Не проґав ці можливості для стрімкого старту кар’єри!