Кафедра зовнішньоекономічної та митної діяльності запрошує на черговий Euro Speaking Club

Кафедра зовнішньоекономічної та митної діяльності
Заставка до матеріалу

Кафедра зовнішньоекономічної та митної діяльності Львівської політехніки запрошує студентів, аспірантів, викладачів та усіх зацікавлених осіб на черговий Euro Speaking Club «How does the European Union work?» у межах проєкту CirclE.

Поговоримо про Європейський Союз та історію його розвитку, розкриємо відомі та невідомі факти про ЄС, розглянемо особливості функціонування ключових інституцій та органів влади ЄС, проаналізуємо фінансову політику ЄС, а також подискутуємо про переваги та недоліки європейської інтеграції на прикладі країн – членів ЄС.

Захід відбудеться 22 квітня 2021 року на платформі Microsoft teams. Початок о 10:20.