Кафедра зовнішньоекономічної та митної діяльності розвиває міжнародну наукову співпрацю

Кафедра зовнішньоекономічної та митної діяльності
Фото із зустрічі

Доцент кафедри зовнішньоекономічної та митної діяльності, канд. екон. наук Юлія Малиновська під час перебування у Гірничо-металургійній академії імені Станіслава Сташиця (AGH, м. Краків, Республіка Польща) взяла участь у робочій зустрічі, присвяченій активізуванню наукових досліджень AGH спільно із українськими закладами вищої освіти.

Юлія Малиновська розповіла аудиторії про основні наукові розробки Навчально-наукового інституту економіки і менеджменту, про тематику наукового-дослідних робіт його кафедр, а також про проблематику наукових досліджень, що виконуються в межах міжнародних проектів Інституту.

Крім Львівської політехніки, до заходу долучились також представники Івано-Франківського національного технічного університету нафти і газу та Національного університету «Одеська політехніка».