Кафедра зовнішньоекономічної та митної діяльності провела чергове засідання EuroSPEAKing Club

Кафедра зовнішньоекономічної та митної діяльності
Скріншот з онлайн-заходу

16 листопада відбулось чергове засідання EuroSPEAKing Club на тему Сompetitiveness of EU countries: how to measure and increase? у рамках реалізації кафедрою зовнішньоекономічної та митної діяльності Львівської політехніки програми Erasmus+ Модуля імені Жана Моне CirclE «Підвищення конкурентоспроможності ЄС: циркулярна економіка».

У контексті поширення знань та досвіду Європейського Союзу студенти і викладачі мали змогу ознайомитись із особливостями оцінювання конкурентоспроможності країн ЄС за різними підходами, станом конкурентоспроможності окремих держав ЄС та секретами їхнього успіху, політикою ЄС щодо підвищення конкурентоспроможності європейських регіонів. Дискусію спричинили перспективи нарощення конкурентоспроможності України в умовах європейської інтеграції.