Кафедра ЗМД запрошує всіх охочих відвідати перший у цьому семестрі Euro Speaking Club

Кафедра зовнішньоекономічної та митної діяльності
Заставка до заходу

Кафедра зовнішньоекономічної та митної діяльності Інституту економіки і менеджменту Львівської політехніки запрошує всіх охочих відвідати у середу, 23 лютого 2022 року, перший у цьому семестрі Euro Speaking Club на тему EU as a global pioneer in the Circular Economy.

Онлайн-захід відбудеться в рамках реалізації міжнародного освітнього проєкту CirclE (модуль Жана Моне, «Підвищення конкурентоспроможності ЄС: циркулярна економіка»).

Дискусія буде організована англійською та українською мовами з метою актуалізації знань про Європейський союз як глобального піонера у сфері впровадження принципів циркулярної економіки.

Захід відбуватиметься на платформі Microsoft Teams. Початок о 16:00.