Кафедра ЗМД запрошує на лекцію «Ресурсозбереження як елемент циркулярної економіки» та презентацію проєкту Povtor

Кафедра зовнішньоекономічної та митної діяльності
аналіз данних

12 листопада 2020 року в межах реалізації кафедрою зовнішньоекономічної та митної діяльності Львівської політехніки Модуля імені Жана Моне «Підвищення конкурентоспроможності ЄС: циркулярна економіка» за підтримки програми ЄС Erasmus+ відбудеться відкрита лекція «Ресурсозбереження як елемент циркулярної економіки» Оксани Музиченко, к.е.н., доцента кафедри економіки підприємства та інвестицій Університету, а також презентація проєкту Povtor випускників кафедри ЗМД – онлайн-супермаркету з повторним використанням тари.

Студентів, викладачів та всіх зацікавлених осіб запрошують подискутували про ресурсозбереження, засади циркулярної економіки, зокрема принцип «нуль відходів», та перспективи їхнього адаптування в Україні.

Приєднуйтесь до онлайн-заходу в Microsoft Teams 12 листопада о 14:10.