Кафедра зовнішньоекономічної та митної діяльності провела профорієнтаційний вебінар для майбутніх абітурієнтів

Кафедра зовнішньоекономічної та митної діяльності
Скріншот з онлайн-семінару

10 травня 2022 року відбувся профорієнтаційний онлайн-захід, організований кафедрою зовнішньоекономічної та митної діяльності Інституту економіки і менеджменту для майбутніх абітурієнтів.

Учні старших класів дізналися про історичні етапи розвитку та досягнення Львівської політехніки, можливості навчання та напрями професійної реалізації, зокрема у сфері економіки і менеджменту.

Наприкінці зустрічі учасники поділилися своїми планами, обговорили важливі моменти цьогорічного вступу до Університету, зіграли в інтерактивну гру на платформі Kahoot.