Кафедра зовнішньоекономічної та митної діяльності ІНЕМ організувала науковий пікнік «EU for You!»

Кафедра ЗМД Львівської політехніки
пікнік «EU for You!»

7–9 березня 2020 року кафедра зовнішньоекономічної та митної діяльності Національного університету «Львівська політехніка» організувала науковий пікнік «EU for You!» у межах ґранту програми Erasmus+ Jean Monnet Module «EU competitiveness boosting: circular economy» (CirclE) #610641-EPP-1-2019-1-UA-EPPJMO-MODULE. Місцем зустрічі обрали навчально-оздоровчий табір «Політехнік-4» у селі Зозулі Золочівського району.

Метою зібрання було обговорення ідеї євроінтеграції, структури та цінностей ЄС, цілей сталого розвитку та доцільності переходу на засади циркулярної економіки.

Учасники наукового пікніка мали можливість зрозуміти модель вільного ринку під час економічної гри «Zonopolia». Також відбулися цікаві воркшопи та індивідуальні виступи англійською мовою за проблематикою функціонування ЄС, зокрема оцінили перспективи України після Brexit.