Кафедра ЖЗМК запрошує взяти участь у дискусії щодо питання практики в освітньому процесі

Кафедра журналістики та засобів масової комунікації
Герб Львівської політехніки

Чому практика в освітньому процесі – це важливо? Та й чи важливо взагалі? Відповідь на це запитання вже цієї середи шукатимуть під час панельної дискусії медіаменеджери, науковці та медійники.

Мета: через досвід журналістики проаналізувати важливість практичної складової в освітньому процесі українських вишів.

Гості: завідувачі кафедр з Дніпра, Ужгорода, Миколаєва та Львова, медіаменеджери провідних львівських ЗМІ та студенти.

Захід відбудеться 13 жовтня в аудиторії 214 головного навчального корпусу Львівської політехніки. Початок о 15:00.

Організатор – кафедра журналістики та засобів масової комунікації Інституту права, психології та інноваційної освіти.