Кафедра ЖЗМК запрошує до участі у Міжнародному студентському професійному творчому конкурсі «Видавнича журналістика»

Кафедра журналістики та засобів масової комунікації
Заставка до заходу

Шановні студенти!

Запрошуємо вас зголошуватися до участі у Міжнародному студентському професійному творчому конкурсі «Видавнича журналістика», який проходить на базі Кременчуцького національного університету імені Михайла Остроградського.

Конкурс відбувається у трьох номінаціях:

1. Буктрейлер (відеоролик тривалістю 2–5 хвилин, що розповідає в довільній художній формі про книгу та візуалізує її зміст з метою популяризації або просування);
  2. Букстаграм (фото книжки та анотація з метою реклами та популяризації читання у соціальній мережі Instagram; для фотографії зазвичай складають композицію, пов’язану зі змістом книги);
  3. Відеорецензія (відеоролик тривалістю 2–5 хвилин, автор якого показує книгу і характеризує її).

Презентувати у своїй роботі можна будь-яку книгу: художню, наукову, науково-популярну, навчальну тощо.

Мета Конкурсу – популяризація культури читання.

Для участі у Конкурсі прохання вибирати наукового керівника та спільно з ним успішно втілювати свою ідею.

Дедлайн – 1 травня 2022 року.

Натхнення та успіхів!