Кафедра ЖЗМК виграла чеський мінігрант для реалізації проєкту зі створення студентських подкастів

Кафедра журналістики та засобів масової комунікації
Заставка до матеріалу

Кафедра журналістики та засобів масової комунікації Інституту права, психології та інноваційної освіти отримала мінігрант від чеської громадської організації «Асоціація з міжнародних питань» у межах проєкту «Інноваційні підходи до наукової та журналістської практики» за підтримки Програми трансформаційної співпраці Міністерства закордонних справ Чехії.

Відтепер львівські політехніки починають працювати над реалізацією проєкту «Серія успішних кейсів: покрокова аудіоінструкція у створенні студентських стартапів», у рамках якого буде придбано обладнання для запису подкастів та випущено 7 подкастів від студентів Університету.

Спасибі Asociace pro mezinárodní otázky / Association for International Affairs за надану можливість!