Кафедра вищої геодезії та астрономії розвиває співпрацю з польським Центром космічних досліджень

Кафедра вищої геодезії та астрономії Львівської політехніки
Зустріч Любові Янків-Вітковської з Івоною Станіславською

Кафедра вищої геодезії та астрономії Інституту геодезії Національного університету «Львівська політехніка» продовжує розвивати співпрацю з Центром космічних досліджень Польської академії наук. Відбулася зустріч доцентки кафедри ВГА Любові Янків-Вітковської з директоркою Центру професоркою Івоною Станіславською щодо проведення чергового круглого столу «Космічні проекти ХХІ століття», започаткованого у Львівській політехніці 2006 року.

Колеги обговорили спільні дослідження з використанням космічних технологій для цивільних задач у рамках Кластеру Космічних інноваційних технологій, який створюють на базі Національного університету «Львівська політехніка».