Кафедра української мови Львівської політехніки оголосила результати конкурсу з нагоди Дня родини

Кафедра української мови Львівської політехніки
малюнок української сім’ї

Кафедра української мови Національного університету «Львівська політехніка» оголошує результати конкурсу з нагоди Дня родини. Учасникам потрібно було навести цитату відомої людини про родину, а також написати, які асоціації викликає у них слово «родина».

Перемогу здобули Іванна Фецко, яка отримає в подарунок від катедральної родини нове видання навчального посібника-практикуму «Українська мова (за професійним спрямуванням)», і Леся Гнатюк, якій організатори дарують набір медово-чайної насолоди.

Заохочувальний подарунок – збірку афоризмів та сентенцій Юрія Іллєнка «Криниця для спраглих» (укладач Ірина Фаріон) – отримає Іван Хома за креативний коментар.