27 грудня 2022 року відбулась онлайн-зустріч викладачів та студентів кафедри туризму Інституту сталого розвитку імені В’ячеслава Чорновола Львівської політехніки із генеральним секретарем Асоціації U.C.M. Italy (UCM – Progetto inclusione cucina Italiana – Euroest) Анатолієм Полосіним.
Учасники зустрічі обговорили можливості майбутньої співпраці, а також умови участі студентів Університету у проєктi EuroEst.
![Скріншот з онлайн-зустрічі](/sites/default/files/styles/fotorama_1200x800/public/2023/1/2/para/gallery/tur-it-1.jpg?itok=se0KaJiv)
![Скріншот з онлайн-зустрічі](/sites/default/files/styles/fotorama_1200x800/public/2023/1/2/para/gallery/tur-it-2.jpg?itok=qxUc11An)
![Скріншот з онлайн-зустрічі](/sites/default/files/styles/fotorama_1200x800/public/2023/1/2/para/gallery/tur-it-3.jpg?itok=aekLJWki)
![Скріншот з онлайн-зустрічі](/sites/default/files/styles/fotorama_1200x800/public/2023/1/2/para/gallery/tur-it-4.jpg?itok=AyC8WK0P)