Кафедра туризму ІСТР співпрацюватиме з болгарською компанією «Міжнародний центр CкiлСпрінт»

Кафедра туризму Львівської політехніки
Фото з підписання угоди про співпрацю

Національний університет «Львівська політехніка» в особі проректорки з науково-педагогічної роботи та міжнародних зв’язків професорки Наталії Чухрай та компанія «Міжнародний центр CкiлСпрінт» в особі директорки Ольги Бєлан підписали угоду з метою різносторонньої співпраці студентів і співробітників Львівської політехніки та викладацьких, наукових і підприємницьких кіл Болгарії, яка буде сприяти підвищенню їхнього фахового рівня у науковій та практичній діяльності в умовах сучасної ринкової економіки.

Угода передбачає співпрацю сторін за такими напрямами: туризм та рекреація, готельна справа, вивчення іноземних мов, екологія, збалансоване природокористування і сталий розвиток.

Відповідальними за реалізацію угоди є:

• з української сторони – Наталія Паньків, к.б.н., доцентка кафедри туризму Національного університету «Львівська політехніка»;
  • з болгарської сторони – Ольга Бєлан, д.е.н., директорка компанії «Міжнародний центр CкiлСпрінт».
Фото з підписання угоди про співпрацю Фото з підписання угоди про співпрацю Фото з підписання угоди про співпрацю Фото з підписання угоди про співпрацю Фото з підписання угоди про співпрацю