Кафедра технологій управління запрошує на святкування Міжнародного дня проєктного менеджера

Кафедра ТУ Львівської політехніки
проєктний менеджер

Щороку на початку листопада своє професійне свято відзначають проєктні менеджери. На кафедрі технологій управління Львівської політехніки вже стало традицією відзначати Міжнародний день проєктного менеджера у колі магістрів спеціалізації «Управління проєктами», випускників, більшість з яких є практикуючими керівниками державних та комерційних установ або керівниками проєктів та програм, викладачів кафедри та запрошених гостей.

Колектив кафедри технологій управління щиро запрошує усіх охочих 12 листопада 2019 року долучитись до професійного свята, де будуть веселі та креативні святкові заходи і жвавий обмін досвідом. Початок заходу – о 17:00 в аудиторії 4 V навчального корпусу Університету.