Кафедра технологій управління запрошує до участі у 76-й Студентській науково-технічній конференції

Кафедра технологій управління Львівської політехніки
Герб Львівської політехніки

Кафедра технологій управління Інституту адміністрування та післядипломної освіти запрошує студентів до участі у 76-й Студентській науково-технічній конференції Львівської політехніки, секція «Адміністрування та післядипломна освіта», підсекція «Управління бізнес-проектами і програмами».

Для включення тез доповідей до електронного збірника необхідно надіслати на електронну поштову скриньку yanishev@ukr.net файл тез доповідей, обсягом 1–2 повні сторінки (назва файлу повинна містити прізвище учасника конференції українською мовою та шифр і номер групи, наприклад: Соколенко_тези_МЕУП-12.doc).

Детальнішу інформацію про терміни проведення конференції можна отримати за електронною адресою yanishev@ukr.net, на кафедрі технологій управління Львівської політехніки та у В.С. Янішевського.