Кафедра цивільної безпеки відновлює курси домедичної допомоги для працівників Львівської політехніки

Кафедра цивільної безпеки Львівської політехніки
Фото із заняття курсу

Шановні політехніки!

Кафедра цивільної безпеки Інституту сталого розвитку імені В’ячеслава Чорновола рада повідомити, що на базі навчально-наукової лабораторії кафедри ЦБ знову розпочинаються заняття на безкоштовних курсах підвищення кваліфікації для співробітників Національного університету «Львівська політехніка» за професійною програмою «Надання домедичної допомоги».

Цей курс розраховано на людей без базової медичної освіти, які хочуть попрактикуватись у наданні допомоги в разі кровотеч, зупинки серця, інфаркту, інсульту, епілепсії, удавленні, утопленні, опіків, обмороження, травм та в інших ситуаціях за стандартами домедичної допомоги.

Інформацію про перший випуск слухачів курсів можна переглянути на сайті кафедри цивільної безпеки:

Для зарахування на курси потрібно заповнити реєстраційну картку та відіслати електронною поштою на адресу kursy.dmd@gmail.com.

Початок занять – у міру комплектування груп.

Приєднані файли