Кафедра цивільного права та процесу ІППО активно долучається до підготовки наукових кадрів

Кафедра цивільного права та процесу Львівської політехніки
Фото із захисту дисертації

Науково-педагогічні працівники кафедри цивільного права та процесу Інституту права, психології та інноваційної освіти Львівської політехніки впродовж лютого 2024 року долучилися до роботи спеціалізованих вчених рад як опоненти.

Опонування вони здійснювали у спеціалізованих вчених радах, створених у Державному вищому навчальному закладі «Ужгородський національний університет» та ПрАТ «ВНЗ «Міжрегіональна академія управління персоналом».

Професорка кафедри цивільного права та процесу, д.ю.н., доцент Вікторія Чорнописька була залучена як опонентка до роботи СВР для захисту дисертації Вікторії Продан на тему «Конституційно-правове регулювання права на освіту: вітчизняний досвід та зарубіжна практика» у Державному вищому навчальному закладі «Ужгородський національний університет», поданої на здобуття ступеня доктора філософії в галузі знань 08 «Право» зі спеціальності 081 «Право».

Доцентка кафедри цивільного права та процесу, к.ю.н., доцент Наталія Павлюк виступила опонентом дисертації Тетяни Олексіюк на тему «Доступ до публічної інформації в Україні у контексті Конвенції Ради Європи про доступ до офіційних документів», поданої на здобуття наукового ступеня кандидата юридичних наук за спеціальністю 12.00.07 – «Адміністративне право і процес; фінансове право; інформаційне право» у Вченій раді Д 26.142.02 у ПрАТ «ВНЗ «Міжрегіональна академія управління персоналом».

Фото із захисту дисертації Фото із захисту дисертації Скріншот з онлайн-захисту