Кафедра ЦПП презентувала нові наукові та навчально-методичні праці, опубліковані її викладачами

Кафедра цивільного права та процесу Львівської політехніки
Праці викладачів кафедри ЦПП

Кафедра цивільного права та процесу навчально-наукового Інституту права, психології та інноваційної освіти Львівської політехніки 4 квітня 2023 року провела презентацію низки наукових та навчально-методичних праць, опублікованих викладачами кафедри на актуальну тематику. Результати наукових досліджень, викладені в опублікованих працях, характеризуються високим ступенем новизни та є цінними для розвитку юридичної науки.

Серед важливих публікацій варто виокремити такі.

Монографії

1. Chornopyska V. Administrative and legal status of religious organizations in Ukraine: монографія. Івано-Франківськ: Симфонія форте, 2022. 184 c.
  2. Dobosh Z., Ostapenko L. Economic law and economic justice in Ukraine: колективна монографія. Kyiv: NULES of Ukraine Publishing house, 2022. 103 c.
  3. Dolynska M, Markovych K., Pavliuk N. Notary’s urgent issues: from history till these days: монографія. Kyiv: NULES of Ukraine Publishing house, 2022. 206 c.
  4. Lychenko I., Komarnytska I. Prevention of financial and economic offenses: administrative and legal means of organization and implementation. Івано-Франківськ: Симфонія форте, 2022. 180 c.
  5. Rymarchuk R. Іnternational legal protection of rights of minorities: монографія / R. Rymarchuk, S. Vasyliv. Kyiv: NULES of Ukraine Publishing house, 2022. 138 c.
  6. Baik О. І. Concepts and categories of tax law: монографія. Lviv: Rastr-7, 2022. 360 c.
  7. Бек У. П., Заболотна Н. Я., Марич Х. М., Чорнописька В. З. Актуальні проблеми гармонізації українського законодавства з міжнародно-правовими стандартами: колективна монографія. Надвірна: ТОВ «Надвірнянська друкарня», 2022. 180 c.
  8. Бльок Н. В. Трудова міграція населення України та її причини: монографія. Львів: Левада, 2022. 220 c.
  9. Комарницька І. І., Колб О. Г., Колб Р. О., Конопельський В. Я. The European dimension of modern legal science: колективна монографія. Riga: Baltija Publishing, 2022. 548 c.

Підручники

1. Баїк О. І., Добош З. А., Комарницька І. І., Павлюк Н. М., Тарнавська М. І. Господарське право. Загальна частина: підручник. Івано-Франківськ: Симфонія форте, 2022. 312 c.
  2. Баїк О. І. Процесуальне представництво: підручник. Івано-Франківськ: Симфонія форте, 2022. 360 c.
  3. Василів С. С., Заболотна Н. Я. Цивільний процес: підручник. Київ: Редакційно-видавничий відділ НУБіП України, 2022. 215 c.
  4. Остапенко Л. О., У. П. Бек Трудове право: підручник. Київ: Редакційно-видавничий відділ НУБіП України, 2022. 191 c.

Навчальні посібники

1. Баїк О. І. Господарське право. Особлива частина: навчальний посібник. Львів: Растр 7, 2022. 200 c.
  2. Личенко І. О., В. З. Чорнописька Особисті немайнові та майнові правовідносини подружжя, батьків та дітей: навчальний посібник. Івано-Франківськ: Симфонія форте, 2022. 116 c.
  3. Остапенко Л. О., Маркович Х. М. Трудове право: теоретико-прикладний тренінг: навчальний посібник. Київ: НУБіП України, 2022. 124 c.
  4. Павлюк Н. М., Маркович Х. М. Організація адвокатської справи: навчальний посібник. Київ: Редакційно-видавничий відділ НУБіП України, 2022. 284 c.
  5. Павлюк Н. М., Маркович Х. М. Цивільне право. Частина 2: навчальний посібник. Київ: Редакційно-видавничий відділ НУБіП України, 2022. 312 c.
  6. Парасюк М. В., Чорнописька В. З. Цивільне право: навчальний посібник. Київ: Редакційно-видавничий відділ НУБіП України, 2022. 224 c.
  7. Тарнавська М. І. Цивільно-правове регулювання договорів: навчальний посібник. Київ: Редакційно-видавничий відділ НУБіП України, 2022. 160 c.

Презентація стосувалася наукових, науково-педагогічних працівників закладів вищої освіти України та іноземних держав, наукових установ, студентів, аспірантів, докторантів, практичних працівників.

Праці викладачів кафедри ЦПП Праці викладачів кафедри ЦПП