Кафедра ЦПП презентує наукові та навчально-методичні праці, опубліковані викладачами кафедри у ІІ півріччі 2020 року

Кафедра цивільного права та процесу Львівської політехніки
Публікації кафедри цивільного права та процесу Львівської політехніки

Кафедра цивільного права та процесу презентує низку наукових та навчально-методичних праць, опублікованих викладачами кафедри у ІІ півріччі 2020 року.

Зокрема, серед важливих публікацій:

1. Підручник «Адвокатура зарубіжних країн», автором якого є завідувач кафедри цивільного права та процесу Ірина Личенко. У підручнику містяться положення, які дають змогу сформувати у студентів повне і об’єктивне уявлення про стан сучасної адвокатури у світі, знання про адвокатуру в міжнародній практиці і її місце в системі правових інституцій зарубіжних країн, типологію адвокатур держав світу, правовий статус адвоката, правові гарантії його діяльності в іноземних країнах.

2. Навчальний посібник «Цивільний процес», підготований к.ю.н. С.С. Василів для студентів першого (бакалаврського) рівня вищої освіти спеціальності 081 «Право», що дасть змогу забезпечити опанування дисципліни «Цивільний процес», яка належить до нормативних дисциплін з підготовки студентів-бакалаврів спеціальності 081 «Право», та є у переліку навчальних дисциплін, які включені до зовнішнього оцінювання з використанням технологій педагогічного тестування для вступу до магістратури.

Інші навчальні посібники, підготовані науково-педагогічними працівниками кафедри ЦПП, та рекомендовані Вченою радою Університету у ІІ півріччі 2020 р.:

• «Реєстраційна діяльність в роботі нотаріуса», підготований к.ю.н. Німак М. О. та к.ю.н., доцентом Павлів-Самоїл Н. П.
  • «Спадкування в Україні (таблиці і схеми)», підготований к.ю.н., доцентом Павлів-Самоїл Н. П., к.ю.н. Німак М. О. та Бльок Н. В.

• «Земельне право», підготований д.ю.н. Баїк О. І., к.ю.н. Бобко У. П., д.ю.н., професором Долинською М. С., к.ю.н., доцентом Дутко А. О., к.ю.н. Павлюк Н. М.

• «Процесуальне представництво», підготований д.ю.н. Баїк О. І.

• «Договірне право», підготований к.ю.н. Тарнавською М.І., к.ю.н. Василів С. С., Бльок Н. В.

Монографії:

• «Modern environmental security of Ukraine: issues of legal support», підготована д.ю.н., професором Личенко І.О., д.ю.н., професором Жаровською І.М., к.ю.н. Заболотною Н.Я., к.ю.н. Марич Х.М., к.ю.н. Тарнавською М.І.

• «Нотаріальний процес в умовах трансформації», авторами якої є д.ю.н., професор Долинська М.С., к.ю.н., доцент Павлів-Самоїл Н.П., к.ю.н. Марич Х.М., к.ю.н. Німак М.О., Маркович Х.М.
  • «Організація адвокатської справи: вітчизняний та іноземний досвід», авторами якої є д.ю.н., професор Личенко І.О., д.ю.н. Баїк О.І., к.ю.н. Добош З.А., к.і.н. Чорнописька В.З.

• «Актуальні питання правового регулювання особистих немайнових відносин у контексті приведення законодавства України до європейських стандартів», авторами якої є к.ю.н. Василів С.С., к.ю.н., доцент Дутко А.О., к.ю.н. Павлюк Н.М., к.ю.н., доцент Парасюк М.В., к.ю.н., доцент Римарчук Р.М.

• «Міграція кінця ХХ – початку ХХІ століття: філософсько-правове дослідження», автором якої є к.ю.н., доцент Павлів-Самоїл Н. П.

• «Державна політика України щодо адміністративно-правового регулювання відносин у сфері праці», автором якої є к.ю.н., доцент Остапенко Л.О.

Викладачі кафедри ЦПП долучилися до підготовки публікацій у Навчально-науковому інституті права, психології та інноваційної освіти:

• Монографія «Комплементарне обґрунтування прав людини в умовах глобалізації», авторами якої є д.ю.н., професор Сливка С. С., д.ю.н., професор Жаровська І. М. , д.ю.н., професор Личенко І. О. , к.ю.н. Шай Р. Я. , Сливка Б. С.

• Навчальний посібник «Цивільне право України (загальна частина) (у схемах та таблицях)», авторами якого є к.ю.н., доцент Парасюк М.В., к.ю.н., доцент Парасюк В.М., к.ю.н., доцент Грабар Н.М.

• Монографія «Громадянське суспільство: правовий імператив сучасності», авторами якої є д.ю.н., професор Гарасимів Т.З., к.і.н. Чорнописька В.З., к.ю.н. Дашо Т.Ю.

Публікації кафедри цивільного права та процесу Львівської політехніки