Кафедра транспортних технологій запрошує студентів у гурток із транспортного планування міст

Кафедра транспортних технологій Львівської політехніки
Заставка до матеріалу

Кафедра транспортних технологій Інституту механічної інженерії та транспорту Львівської політехніки оголошує набір студентів ІІ–IV курсів у науково-практичний гурток зі спрямуванням на транспортне планування міст. Це можливість відкрити для себе багато практичних та наукових можливостей під час навчання в Університеті.

На учасників чекає робота з реальними проєктами, спілкування з інженерами та науковцями транспортної галузі, а також можливість проведення цікавих досліджень та публікації їхніх результатів на конференціях чи у наукових журналах.

Керівник гуртка – к.т.н., доцент кафедри транспортних технологій Максим Афонін.

Для реєстрації потрібно заповнити форму, доступ лише з корпоративного облікового запису.