Кафедра ТПП долучилася до міжнародної XR-виставки про справжні причини війни

Кафедра теоретичної та практичної психології Львівської політехніки
Заставка до матеріалу

Кафедра теоретичної та практичної психології Інституту права, психології та інноваційної освіти Львівської політехніки долучилася до Тижня медіаграмотності. Упродовж кількох днів, з 23 до 28 жовтня 2023 року, у ХІХ корпусі Університету було розміщено плакати із посиланням на міжнародну XR-виставку, присвячену тематиці справжніх причин війни.

Ця виставка у форматі доданої реальності допоможе учасникам освітнього процесу зрозуміти, як росія атакує в інформаційному просторі та як розвивати стійкість до ворожих впливів. Виставка поєднує звичний формат постерів з новітніми технологіями – 3D-моделями, аудіо, відео, VR-порталами, «живими» фотокартками. XR-виставка докладно пояснює, як побудована система російської пропаганди, розкриває головні прийоми й методи, розвінчує відомі фейки та маніпуляції, що роками працюють проти України, і головне – на прикладі війни показує, до чого може призвести пропаганда.