Кафедра ТПК провела П’яту Міжнародну конференцію «Сучасний конституціоналізм та євроінтеграційні процеси в Україні»

Кафедра теорії права та конституціоналізму Львівської політехніки
Скріншот з онлайн-конференції

22 вересня 2023 року кафедра теорії права та конституціоналізму Інституту права, психології та інноваційної освіти Національного університету «Львівська політехніка» провела вже П’яту Міжнародну науково-практичну конференцію «Сучасний конституціоналізм та євроінтеграційні процеси в Україні», яка відбулась в онлайн-форматі.

Метою конференції був обмін досвідом та обговорення актуальних теоретичних і практичних проблем сучасного конституціоналізму та євроінтеграційних процесів в Україні.

У пленарному та секційному засіданнях конференції взяли участь близько 30 докторів наук, а також кандидати наук, аспіранти, студенти, практики. Представлено низку закладів вищої освіти, наукових установ, органів влади та місцевого самоврядування України.

Серед закордонних учасників – представники Чеської Республіки, Азербайджану та Республіки Польща.

Щиро дякуємо за участь та до нових зустрічей!