Кафедра ТПК провела Міжнародну науково-практичну конференцію «Сучасні загрози миру в Європі»

Кафедра теорії права та конституціоналізму Львівської політехніки
Фото з конференції

25 жовтня 2024 року кафедра теорії права та конституціоналізму Навчально-наукового інституту права, психології та інноваційної освіти Національного університету «Львівська політехніка» провела Міжнародну науково-практичну конференцію «Сучасні загрози миру в Європі». Захід організовано в межах проєкту «Європейський Союз, європейська безпека та глобальне урядування» напряму Жан Моне, програми ЄС Еразмус+.

Основною метою конференції був обмін думками науковців щодо актуальних питань, що стосуються сучасних загроз миру в Європі. У заході взяли участь провідні українські та іноземні вчені, фахівці, аспіранти, здобувачі вищої освіти.

За результатами роботи наукового зібрання буде опубліковано збірник матеріалів.

Щиро дякуємо учасникам конференції за цікаві та змістовні доповіді!

Фото з конференції Фото з конференції Фото з конференції Фото з конференції
Приєднані файли