Кафедра теоретичної та прикладної економіки запрошує на відкриту лекцію Рассела Пітмана

Кафедра ТПЕ Львівської політехніки
відкрита лекція Рассела Пітмана

Кафедра теоретичної та прикладної економіки Національного університету «Львівська політехніка» запрошує відвідати відкриту лекцію Рассела Пітмана, директора відділу економічних досліджень при Міністерстві Юстиції США, викладача Kyiv School of Economics KSE та фахівця у сфері антимонопольного управління з багаторічним досвідом, зокрема у реформуванні АМКУ, за тематикою антимонопольного регулювання торгівельних ринків з досвідом США.

Відкрита лекція англійською мовою на тему «Antitrust, Bargaining, and Game of Thrones» відбудеться 5 квітня 2019 року в аудиторії 215 І навчального корпусу Університету. Початок о 10:00.